top of page

Noon Aesthetics

"Noon" on iidne filosoofiline väljend, mis tähendab "ürgset vett". Usuti, et see on kõige maal  elava päritoluallikas ja kõik hea, pärineb just sealt. See uskumus on Noon Aesthetics' brändi kese, mis väljendub kõikides toodetes, tehnoloogias, protsessis ning partnerites. 

Me usume kvaliteeti, tipptasemesse ja professionaalsusesse. Kõik see kombineerituna tööstuse juhtiva tehnoloogiaga võimaldab pakkuda muljetavaldavaid tulemusi ja imelisi tulemusi nahahoolduses. 

OMG SOS Restart Serum Halo Ronic small size.png

Erilisus

Noon võimaldab pakkuda kliendile tugevaid ning tõhusaid hooldusi ja tooteid ilma ebameeldivate kõrvalmõjudeta nagu ärritus, põletustunne, punetus või ebamugavustunne. Seda kõike tänu patendeeritud DermShield tehnoloogiale. Kõrgete aktiivainete sisalduse ja parimate võimalike tulemuste pakkumiseks, ei ole võimalik tooteid osta Internetist.

DermShield tehnoloogia

Noon’i poolt patendeeritud DermShield on tehnoloogiline läbimurre kosmeetikamaailas, mis võimaldab esimese brändina maailmas kasutada aktiivainepõhiseid kosmeetikatooteid ilma võimalike kõrvalmõjudeta.Hapete kasutamisel lähtutakse põhimõttest – mida kõrgem protsent ja madalam pH, seda tugevam koorimiseffekt on. Seal juures tuleb aga arvestada, et mida suurema aktiivaine sisaldusega tooteid kasutame, seda suuremad võivad olla nahaärritused, kuid mitte Noon Aesthetics DermShield tehnoloogiaga. DermShield vähendab kipitust ja ärritavat tunnet - nii saavutame paremad tulemused kiiremini!

comp 14.jpg
bottom of page